Preview Mode Links will not work in preview mode

Shabtabnews Radio


Apr 26, 2017

محمدعلی نجفیدولت بعدی روحانی جوان و پرتحرک خواهد بودرئیس ستاد فرهنگیان روحانی گفتآقای روحانی معتقد است که دولت بعدی باید جوان و پرتحرک باشد.
 محمدعلی نجفی در یک نشست خبری در هتل ارم تهران در پاسخ به این سوال که آیا شما در دولت بعدی در رأس وزارت آموزش پروش خواهید بود، ا ظهار کردآقای دکتر روحانی درباره دولت بعدی‌شان و مصداق‌های آن تصمیمی نگرفته‌اند و فکری نشده است، اما ایشان معتقد است که دولت بعدی، باید دولت جوان و پرتحرکی باشد تا بتواند اهداف مورد نظر ایشان و مردم را برآورده کند.
 
 
 
اعتراض کواکبیان به عدم احراز صلاحیتش
مصطفی کواکبیان در جلسه علنی امروز مجلس از رد صلاحیت خود و همکارانش در انتخابات ریاست جمهوری انتقاد کرد.کواكبيان كه در انتخابات رياست جمهوري دوازدهم به عنوان كانديد حزب مردم سالاري ثبت نام كرده بود،‌ از سوي شوراي نگهبان صلاحيتش احراز نشد و بر اين اساس از گردونه رقابت انتخاباتي،‌ خارج گشت.
 
 
خط و نشان میرسلیم برای اصولگرایان
سید مصطفی میرسلیم نامزد حزب موتلفه اسلامی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در جمع تعدادی از نمایندگان فعلی و ادوار مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشی موتلفه اسلامی در ارجح دانستن منافع ملی بر منافع حزبی افزودعده‌ای نباید از صدق و صفایی که ما در موتلفه اسلامی برای حفظ مصالح نظام داشتیم، برداشت ناصحیح کنند و بگویند ما هر زمانی به موتلفه اسلامی اشاره کنیم، آن ها از صحنه رقابت‌ها انصراف می‌دهند؛ این سخنان سواستفاده از صداقت و تعهد عمیق حزب موتلفه است.

جلسه فراکسیون امید برای همکاری با ستادهای استانی روحانی
بهرام پارسایی ، سخنگوی فراکسیون امید در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کردجلسه مجمع عمومی فراکسیون امید با حضور بیش از صد نفر نمایندگان برگزار شد و پیشنهاداتی درباره نحوه همکاری نمایندگان عضو فراکسیون با ستادهای استانی آقای روحانی مطرح و مقرر شد نفرات نهایی برای این ستادها معرفی شوندهمچنین به اتفاق آراء مصوب شد که بیانیه ای از سوی فراکسیون امید در حمایت از آقای روحانی در انتخابات ریاست جمهوری منتشر شود.

واکنش محمود رضوی به یک شایعه
سرپرست تبلیغات ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف به یک شایعه درباره مستندهای تبلیغاتی نامزد انتخابات ریاست جمهوری واکنش نشان داد.تهیه‌کننده «ماجرای نیمروز» و «سیانور» اعلام کرد که مستندهای تبلیغاتی محمدباقر قالیباف را محمدحسین مهدویان و بهروز شعیبی نخواهند ساخت.او در این باره در توییتر نوشت: «برخلاف اخبار منتشره هيچكدام از دوستان عزيزم محمدحسين مهدويان و بهروز شعيبی مسئوليت ساخت مستندهای انتخاباتي آقای قالیباف را بر عهده ندارند

اعلام موضع مصباح یزدی درباره چرخش احمدی‌نژاد
آیت‌الله مصباح یزدی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قمقریحه عقلایی اقتضا می‌کند که انسان در هر امری که مقابل چند گزینه قرار می‌گیرد و می‌تواند یکی را اختیار کند، سعی کند بهترین گزینه را انتخاب کند، و مقتضای عقل آدمی نیز انتخاب بهترین است.

ساعیاصلاح‌طلبان امضایم را دزدیدند
عضو شورای شهر تهرانبنده امضای خود را در خصوص مرخصی شهردار تهران از نامه‌ای که به وزیر کشور نوشته شده بود پس گرفته بودم ولی متأسفانه اعضای اصلاح‌طلب شورا بداخلاقی سیاسی کردند و این کار آنها یک نوع دزدی محسوب می‌شودآنها نامه‌ای به من دادند که فکر کردم طبق روال گذشته خطاب به رئیس شورا است و امضاء کردم ولی هنگامی که تیتر نامه را خواندم خطاب به وزیر کشور زده شده بود و این اشتباه استمسئول مرخصی شهردار رئیس شورا است و نیازی نیست به وزیر کشور نامه بنویسند و این نامه باید نهایتاً به رئیس شورا ارسال شود.
 
نخستین مقاصد سفرهای تبلیغاتی رئیسی
حجت‌الاسلام رئیسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ۵ اردبیهشت‌ماه امسال در قالب سفرهای تبلیغاتی به استان خراسان‌جنوبی و یزد سفر می‌کند.حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در نخستین سفر تبلیغاتی خود  (5 اردیبهشت‌ماهبه استان‌های‌خراسان‌جنوبی و یزد سفر کرده و در شهرستان های بیرجند و یزد در جمع مردم به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

راهنمایی صدیقی برای انتخابات
حجت الاسلام کاظم صدیقی در حسینیه تهرانیهای مشهد افزوددر انتخابات نباید به دنبال شاد کردن دشمنان و منافقان باشیم بلکه باید از خدا بخواهیم کسی که هیئتی و امام رضا پسند و دلسوز و مبارزه گر با فساد باشد انتخاب شودباید خط را بشناسیم و ببینیم چه کسی غیرت دارد و همان را انتخاب کنیم.

محمد جواد لاریجانیاسحاق جهانگیری حق شرکت در مناظره‌های صداوسیما را ندارد


محمدجواد لاریجانی، « که به عربده کشی و فحاشی به گزارشگر سازمان ملل متحد ونمایندگان دیگر کشورها در مجامع بین المللی شهرت یافته است »، امروزگفت که اسحاق جهانگیری، معاون اول دولت و کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، به عنوان «کاندیدای پوششی، حق شرکت در مناظره‌ها و برنامه‌های صداوسیما برای ریاست جمهوری را ندارد».
 لاریجانی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم که روز دوشنبه چهارم اردیبهشت منتشر شد، گفت: «به ‌نظر من اگر شخصی اعلام کند “من نامزد هستم، ولی نامزد پوششی هستم”، اصلا چنین شخصی نامزد نیستاین سوءاستفاده از امکانات نامزدی است».
 
تکذیب مصاحبه همسر ابراهیم رئیسی
سایت سمعک نیوز با انتشار توضیحی بر روی خروجی خود درباره مصاحبه جمیله علم الهدی نوشتمتاسفانه مشخص شد که مصاحبه ای در کار نبوده و متن مذکور مخدوش و غیرقابل استناد استبه گزارش مهر، مطلب منتشر شده در قالب مصاحبه از خانم دکتر جمیله علم‌الهدی در سایتی به نام «سمعک‌نیوز»، مخدوش و غیرقابل استناد است و اساساً جمیله علم‌الهدی مصاحبه‌ای با این سایت نداشته است.
 
بازداشت یک معلم به دلیل تنبیه بدنی دانش آموز
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبار جنوب (استان کرمانگفتمعلم متخلف رودباری که هفته گذشته اقدام به تنبیه شدید بدنی دانش آموز کلاس دوم مدرسه “فقاهت ریگ بحرین” کرده به اتهام ایراد ضرب وجرح عمدی و کودک آزاری بازداشت شدمعلم متخلف رودباری که هفته گذشته اقدام به تنبیه شدید بدنی دانش آموز کلاس دوم مدرسه “فقاهت ریگ بحرین” نموده بود به اتهام ایراد ضرب وجرح عمدی و کودک آزاری بازداشت شد