Preview Mode Links will not work in preview mode

Shabtabnews Radio


Apr 15, 2017

احمدی‌نژاد هم به عنوان نامزد ریاست جمهوری ثبت نام کرد

محمود احمدی‌نژاد روز چهارشنبه، ۲۳ فروردین‌ماه، برخلاف وعده‌ و قولی که پیشتر داده بود و برخلاف خواسته رهبر جمهوری اسلامی، برای شرکت به عنوان نامزد در انتخابات اردیبهشت‌ماه ثبت نام کرد.
به گزارش خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی، ایرنا، آقای احمدی‌نژاد که روز چهارشنبه به اتفاق اسفندیار رحیم مشایی و حمید بقایی در ساختمان وزارت کشور در تهران حاضر شد، پس از ثبت نام آقای بقایی خود نیز نامش را به نامزد برای شرکت در انتخابات دوازدهم ثبت کرد.
نام‌نویسی آقای احمدی‌نژاد برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ برخلاف «توصیه» آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، صورت گرفت.
در همین زمینه آقای احمدی‌نژاد در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری کار ایران، ایلنا، مبنی بر این که «آیا با مقام معظم رهبری مشورت کرده‌اید و یا شرایط تغییر کرده که در انتخابات ثبت‌نام کرده‌اید؟»، تنها «سکوت کرد و خندید».
رئیس جمهور پیشین ایران پیشتر گفته بود که بنا بر این توصیه رهبر جمهوری اسلامی در انتخابات سال جاری نامزد نخواهد شد.
در یکی دو ماه گذشته آقای احمدی‌نژاد از نامزدی حمید بقایی، معاون خود در دوران ریاست جمهوری، حمایت کرده بود.
به گفته علی خامنه‌ای، «توصیه»‌اش به محمود احمدی‌نژاد برای نامزد نشدن در انتخابات، با هدف جلوگیری از «دوقطبی» شدن فضای انتخابات بوده است.
با وجود این، رئیس دولت‌های نهم و دهم جمهوری اسلامی، صبح چهارشنبه همراه با حمید بقایی و اسفندیار رحیم‌مشایی، دیگر معاون و رئیس دفتر خود در دوران ریاست جمهوری، در ستاد انتخابات کشور حاضر شد.
سپس در حالی که خبرنگاران و ناظران منتظر ثبت نام آقای بقایی بودند، محمود احمدی‌نژاد هم در انتخابات نام‌نویسی کرد.
مسعود زریبافان، یکی دیگر از نزدیکان محمود احمدی‌نژاد، نیز در دومین روز ثبت نام‌ نامزدی ریاست جمهوری در انتخابات نام‌نویسی کرد.
 
 
 
 
 
?￙ナمحمد هاشمی رفسنجانی اعلام کردکاندیداتوری او برای ریاست جمهوری مبتنی بر یک تصمیم جمعی است.
 
?￙ヌهاشمی رفسنجانی پس از ثبت نام در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در جمع خبرنگاران اظهار کرد:ثبت نام من یک تصمیم جمعی بود.
 
?￙ナمحمدهاشمی افزودبا توجه به آرمان و اندیشه های آیت الله هاشمی رفسنجانی بر آن شدم در حد توان آرمان های ایشان را احیا کنم.
برادر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در پاسخ به سؤالی پیرامون اینکه آیا شما کاندیدای شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان هستید، گفتمن به صورت مستقل کاندیدا شدم.
 
?￙ヌهاشمی در پایان با بیان اینکه تا حدود زیادی به من تکلیف شده که حضور داشته باشم زیرا صحنه انتخابات پیش رو حساس است، خاطرنشان کردبنا بر توصیه های آیت الله هاشمی که بر ضرورت حضور بیش از یک نفر در انتخابات تاکید داشت، ثبت نام کردم.
 
 
 
وی اظهار کردنماینده ام را برای ثبت نام به وزارت کشور فرستادم اما آن ها قبول نکردند.
هاشمی همچنین تصریح کردباید ببینم که شرایط چگونه رقم می خورد و در صورت مهیا بودن، رقابت هم خواهم کرد.
وی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا به نفع حسن روحانی کنار خواهید کشید، گفتفعلا طرح چنین سوالی زود استباید وضعیت رقابت ها ترسیم شود.
 
 

نامه آیت الله شاه آبادی خطاب به  رئیسیترك مسند خدمتگزاري آستان قدس رضوي به صلاح تان نيست، از امام رضا عذرخواهی کن و انصراف بده…

 
سم الله الرحمن الرحیم

 
تولیت محترم آستان قدس رضوی
سلام علیکم؛

?￘ᄃاز هنگامی که رهبر معظم انقلاب، جناب عالی را به سمت تولیت حرم مطهر حضرت سبرگزیدند، مایل بودم که حضرت عالی را ببینم و بعضی مطالب را به سمعتان برسانم ولی کثرت مشغله شما در خدمت رسانی به آن آستان مقدس این دیدار را فراهم نکرد

?￘ᆵدغدغه و دلخوشی حقیر نیز همین خدمت رسانی به آن آستان مقدس و زائرین و مجاورین آن بود، تا این که در اخبار شنیدم قصد شرکت در انتخابات ریاست جمهوری نموده اید و تا کنون نیز امیدوار بودم که ثبت نام ننمایید ولی امروز که ثبت نام انجام شد بر آن شدم که مطالبی را گوشزد نمایم
 
نکته ای که می خواهم عرض نمایم در حالیکه اواخر عمر را طی می کنم و شما را چون فرزند خود می دانم و قصدی جز خیرخواهی برایتان ندارم، جمله ایست به نقل از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم که فرمودإن لربكم في أيام دهركم نفحات، ألا فتعرضوا لها.
 
باید توجه داشت که برای هر کسی این موقعیت خدمتگزاری با دستان باز و اختیارات گسترده در آستان حضرت رضا علیه السلام پیش نمی آید
 
رهبر معظم برنامه ای گسترده مقابلتان نهاده اند تا جنابعالی توفیق خدمت رسانی به نحو احسن به آن حضرت و اعلای کلمه توحید و ولایت علوی را داشته باشیدبله اگر چه همه کشور متعلق به حضرت رضا علیه السلام می باشد ولی ترک مسند خدمت به آن حضرت که سیادت عالم در آن مسند هست، آن هم برای شرکت در رقابت های انتخاباتی را به صلاحتان نمی دانم و از شما می خواهم ضمن اعتذار از ساحت مقدس آن امام رئوف از این کار صرف نظر نموده و تا فرصت باقیست این خدمت گزاری را رها ننمائید که صلاح دنیا و آخرتتان در آن 
می باشد.
 
 
 
تسنیم چرایی تلاش هدفمند برای بالاکشیدن ابراهیم رئیسی را افشا کرد
 
 
 

برای تطهیر جنایتکاریهای دهه شصت، می کوشند قتل عام  دههاهزار زندانی سیاسی بیگناه و بی پناه در سیاهچالها را با هجمه به "مجاهدین خلقمخلوط کنند، و نهی صریح آیت الله العظمی شیخ حسینعلی منتظری نجف آبادی قائم مقام نظام را به دست فراموشی بسپارند!

سایت "ضد امنیتیاطلاعاتیموسوم به "تسنیمحرف آخر درمورد طرح"مهندسی شده انتخابات دوره دوازدهمریاست جمهوری را در نوشته ای به عنوانِ "نگاهی به برخی جنایت‌های فرقه رجوی و دلایل اعدام تروریست‌ها در دهه۶۰بر دایره ریخته و چرایی تلاش هدفمند برای بالاکشیدن ابراهیم رئیسی را به روشنی بیان کرده است:

به بیان بهتر، باتوجه به شرایط موجود منطقه، دقیق‌تر مى‌توانیم اهمیت اقدامات دقیق و حساب‌شده مسؤولان وقت نظام در برخورد با منافقین را درک کنیم.

نامزدهایى که سوابق درخشانى در انقلابى‌گرى دارند، نه تنها نبایست به‌واسطه این سابقه درخشان مورد سرزنش قرار گیرند، بلکه اتفاقاً به‌دلیل دارا بودن همین سوابق مى‌بایست مورد تمجید و تشویق نیز قرار بگیرنددرواقع کاندیداهاى انقلابى که در شرایط دشوار و فتنه‌گون آن زمان، حاضر به دفاع از امنیت مردم و نظام و برخورد با محاربین و متجاوزین به حریم امن کشور و نظام شده‌اند، به‌نوعى تعهد و پایبندى خود به اصول و راه امام(رهو انقلاب را نشان داده‌اند و در شرایط کنونى، برعکس ادعا و تمایل دشمنان، کشور به این‌گونه شخصیت‌هایى نیاز دارد که در مقابل دشمن، سخت و در مقابل دوستان، اهل مدارا و عطوفت باشند."