Preview Mode Links will not work in preview mode

Shabtabnews Radio


Jul 3, 2017


توپخانه های رژیم صهیونیستی برای ششمین بار در ده روز اخیر مواضع ارتش سوریه در قنیطره را هدف قرار دادند

شبکه المیادین بامداد یکشنبه از حمله توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی به مواضع ارتش سوریه در استان مرزی «قنیطره» خبر می‌دهند.
این ششمین حمله هوایی رژیم صهیونیستی به خاک سوریه در ده روز اخیر است.
چند روزی است که در منطقه «قنیطره» میان نیروهای مقاومت و ارتش سوریه با تروریست‌های جبهه النصره درگیری‌های شدیدی رخ داده و گاه خمپاره‌ای سرگردان به سمت بلندی‌های جولان اشغالی می‌رود.

ادعای جدید آمریکا درباره برنامه هسته‌ای ایران

دادستان‌های آمریکا مدعی‌اند، مشاور اسبق نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد که در آمریکا بازداشت‌شده مقدمات دیداری بین یک دانشمند هسته‌ای مستقر در آمریکا با مقام‌های ایرانی را فراهم آورده است. دادستان‌ها، اشاره‌ای به نام دانشمند مورد ادعا نکرده‌اند، اما گفته‌اند که وی یکی از اتباع ایران است که در یکی از نیروگاه‌های هسته‌ای آمریکا کار کرده است. شیخ‌زاده قرار است، ۱۷ جولای در بروکلین محکوم شود، اما وکیل وی با توجه به سند دادگاهی جدید خواستار به تعویق افتادن جلسه دادگاه وی شده است. احمد شیخ زاده مشاور نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد فروردین‌ماه سال گذشته در آمریکا بازداشت شد/فارس


تحریف سخنان رییس‌جمهور توسط صداوسیمایِ ننگ آور میلی

زیر نویس فتنه برانگیز «صداوسیمایِ ننگ آور در گزارش همایش سراسری قوه قضاییه باعث تحریف سخنان رییس‌جمهور شد.

در جریان پخش مستقیم مراسم همایش سراسری قوه قضاییه با حضور روسای قوای سه گانه و مسئولان عالی قضایی کشور در سالن اجلاس سران رییس‌جمهور با اشاره به حساسیت‌های کار قضا با بیان این‌که «ورود به دستگاه قضا نیازمند فداکاری بسیاری است»، خاطرنشان کرد: من چند بار برای مسئولیت‌هایی به قوه قضاییه دعوت شدم اما ترسیدم که در این قوه حضور یابم و هیچگاه جرات ورود به این دستگاه را نکردم چرا که کاری بسیار سخت بر دوش قاضیان قرار دارد.

این سخنان در «صداوسیمایِ ننگ آور این گونه تحریف شد که " بعد از انقلاب هم چندبار به قوه قضاییه احضار شدم، ترسیدم بروم" و به نحوی فتنه برانگیزانه سعی شد این گونه القاء شود که گویا رییس‌جمهور در مقام متهم از سوی دستگاه قضایی به این دستگاه احضار شده است!

پهلو گرفتن بزرگترین ناو هواپیمابر آمریکا در نزدیک سوریه

ناو هواپیمابر غول پیکر «جورج بوش» برای توقف چهار روزه در ساحل حیفا در فلسطین اشغالی لنگر انداخت.
به گزارش اسپوتنیک، این ناو هواپیمابر که در خدمت ائتلاف ضد داعش به سرکردگی آمریکاست، روز شنبه در ساحل حیفا در فلسطین اشغالی لنگر انداخته و قرار است، چهار روز در این منطقه بماند.
به نوشته اسپوتنیک به نقل از شبکه 2 تلویزیون رژیم صهیونیستی، قرار است «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر و «آویگدور لیبرمن» وزیر دفاع رژیم صهیونیستی روز دوشنبه از این ناو بازدید کنند.


خانه پسر مظفرالدین شاه برای فروش به مزایده می‌رود

«عمارت تاریخی ناصرالدین میرزا» تهران پس از پایان عملیات مرمت، توسط صندوق بازنشستگی کشور برای فروش به مزایده عمومی گذاشته شد. قیمت پایه این بنا ۱۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعلام شده است/
انتقاد تند روزنامه جمهوری اسلامی از سخنان سخنگوی قوه قضاییه علیه دولت در نمازجمعه تهران

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:هفته قوه قضائیه گذشت و آنقدر که بنی صدر مطرح شد، بهشتی نشد، زیرا اولی برای این ملت دیگر تمام شده بود اما پروژه شبیه سازی شرایط کنونی با حوادث آن دوران، موجب گردید برای نسلی که این حوادث و اسامی را در کتاب‌های تاریخ خوانده بودند و یا از زبان پدر و مادران خویش شنیده‌اند، انگیزه‌ای برای ورود پیدا کنند و متاسفانه فریب‌های دنیای مجازی برای آنها چهره دیگری می‌سازد.و برای همین باید نوشت: “بهشتی باز مظلوم”.
اگر جنابعالی با شامه تیز و تجربیات طولانی خود در حوزه امنیت، فقط به خاطر یک انتقاد ساده از نحوه عملکرد اقتصادی نهادی انقلابی، خبر از فتنه و توطئه جدید می‌دهید پس چگونه بود وقتی رئیس‌جمهور سابق عبارت زننده ”برادران قاچاقچی” را بکار برد، احساس فتنه نکردید؟

جنازه منتسب به رهبر داعش شناسایی شد

رسانه‌های عراقی با انتشار تصاویری از یک جنازه و مقایسه آن با تصویر ابوبکر البغدادی، مدعی کشته شدن رهبر گروهک تروریستی داعش شده‌اند. رسانه‌های عراقی ساعاتی پیش طی خبری، تصویر جنازه ای که به ابوبکر البغدادی خلیفه و رهبر خودخوانده گروهک تروریستی داعش منتسب شده است، منتشر کردند.

ذکر این مهم لازم است که هیچ منبع رسمی امنیتی، نظامی و رسانه‌ای، خبر کشته شدن بغدادی را رسمت تأیید نکرده اما در چند روز گذشته، رسانه‌های روسیه با انتشار اخباری مدعی کشته شدن وی شده‌اند.

هر کس حواله ۲۰۰۸ را بفروشد سرش کلاه رفته است

نعمت زاده وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: تولید پراید تا پایان سال آینده متوقف می‌شود. این خودرو نمی‌تواند خودش را با استانداردهای جدید که از دی ۹۷ اجباری می‌شود، تطبیق دهد و به همین دلیل پایان سال ۹۷ آخر عمر پراید خواهد بود. شورای رقابت به اشتباه از دولت قبل وارد کار قیمت گذاری خودرو شد و آقایون سختشان است که این روال را تغییر دهند. هیچ قیمتی برای پژو ۲۰۰۸ اعلام نشده و گمانه‌زنی نرخها درست نیست. قرار نیست قیمت کاذب روی پژو ۲۰۰۸ گذاشته شود و در مورد این خودرو قیمت‌گذاری دولتی نخواهیم داشت. هر کس حواله پژو ۲۰۰۸ را بفروشد ضرر می‌کند و سرش کلاه رفته است. حواله خودرو به نام خریدار است و امکان جابجایی وجود ندارد

اسباب کشی و نقل مکان موسسه حق ستیزی مشهد به ریاست مر تضی امین نیا، ساعاتی پس از افشاگری شبکه جهانی در تی وی

منابع خبری شبکه جهانی «در تی وی» گزارش دادند که تنها ساعاتی پس از افشاگری روز گذشته در تی وی در ارتباط با مکان موسسه «حق ستیزی» در مشهد به ریاست مرتضی امین نیا و مشخصات کامل یکی از مزدوران اسلام ستیز این موسسه با نام محمد جواد مختاری با نام مستعار «سجاد تنها» که قبلا نیز مشخصاتی از او در کانال «آمد نیوز» منتشر شده بود، از محل افشاء شده نقل مکان کردند.

به گزارش منابع خبری«در تی وی» مسئولین و کارکنان موسسه حق ستیزی مشهد که معمولا نماز ظهر-عصر و مغرب-عشا را در مسجد الرضا میخوانند، دیروز در این مسجد حاضر نشدند و شب گذشته حدود ساعت یک بامداد در حالی که فضای خیابان مسجد امام رضا کاملا امنیتی بود و بسیج حضور داشت، ماشین های حمل بار و اسباب کشی در کوچه مسجد امام رضا در مشهد حاضر شدند و اسباب و اساس این مرکز فتنه انگیزی موسوم به «حق ستیزی» به ریاست «مرتضی امین نیا» را بارِ کامیونها کرده و از این مکان (احمد اباد. بلوار رضا. خیابان مسجد الرضا) فرار کرده و به مکانی نامعلوم نقل مکان کردند.

محمد جواد مختاری مشهور به «سجاد تنها» پادویِ پیش پاافتادهء “ابرام دراکولای ناسید” غاصب تولیت آستان رضوی در بلاد خودمختار خراسان زیر قیادتِ یکی از بازماندگان نسل هارون الرشید موسوم به “احمد علم الهدا”، یکی از مزدوران امنیتیِ اسلام ستیزِ نفوذی در مؤسسه راهبردی حق ستیزی به ریاست «مرتضی امین نیا» و اداره‌ی ادیان و فرق سازمان اطلاعات سپاه میباشد که سال‌هاست به توطئه علیه دراویش نعمت‌اللهی گنابادی مشغول است.


شاخه نظامی «حماس» در حال تغییر ساختار است

پایگاه خبری «بریت‌بارت» در مطلبی اختصاصی مدعی شد، شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» در حال سازمان‌دهی دوباره و تقویت زیرساخت‌های خود است.
بریت‌بارت به نقل از مصاحبه‌ای با یک مقام حماس ادعا کرد، گردان‌های «عزالدین قسام» فرایند استقرار مجدد و بازسازی خود برای تبدیل شدن به چیزی شبیه یک ارتش نظامی را شروع کرده است.
بنابراین، همه یگان‌های حماس در 5 نقطه مختلف نوار غزه ـ شمال منطقه، شهر غزه، مرکز، خان یونس و رفح ـ منحل شده و قرار است در دو هنگ نظامی بزرگتر، ادغام شوند.


صدا و سیما بعد از هاشمی زدایی طرفدار دانشگاه آزاد شد
صدا و سیما در یک چرخش 180 درجه‌ای بشدت طرفدار انتشار اخبار دانشگاه آزاد اسلامی و حمایت از آن شده است. این سازمان تا قبل از رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی علاوه بر اینکه از انتشار اخبار دانشگاه آزاد اسلامی خودداری می‌کرد، در برنامه‌های خبری خاصی تعریض‌هائی نیز به این دانشگاه داشت؛ اما اکنون که دانشگاه آزاد هاشمی زدایی شده، اخبار آن همواره با لحن مثبت از صدا و سیما پخش می‌شود. شب جمعه شبکه یک تلویزیون به مدت قابل توجهی اعتراض علی اکبر ولایتی به وزارت علوم را به خاطر حذف رشته‌های مورد درخواست دانشگاه آزاد یکطرفه پخش کرد