Preview Mode Links will not work in preview mode

Shabtabnews Radio


Apr 11, 2017

کمپین “سازمان صیغه سرای خراسان” به نفع “ابرام دراکولای ناسید -ابراهیم رئیسی سفاک/ غاصب تولیت آستان قدس رضوی!

 

این کمپین مسخره انتخاباتی در فضای مجازی در خانه ای در کنار مرکز “صیغه سرای خراسان” در شهر مشهد راه اندازی شده ، و عکسهایی از این دست منتشر میکنند که دخترهای جوانی (احتمالا بعضی از کارمندان همان صیغه سرای کذائی) تصویری از “ابرام دراکولای ناسید” به آغوش میکشند و میگویند “رئیسی بیا!” ،

 

حجت الاسلام علی یونسی: شکست روحانی یک فاجعه در ابعاد  ملی است

 

حجت الاسلام علی یونسی: اگر درانتخابات ریاست جمهوری دکترحسن روحانی موفق به تشکیل کابینه جدید نشود و شکست بخورد، یک فاجعه در ابعاد ملی تکرار میشود.

آقای حجت الاسلام و المسلمین علی یونسی وزیر اسبق اطلاعات و “دستیار رییس‌‌جمهوری ایران در امور اقوام و اقلیت‌های مذهبی” ، همراه با خانم دکتر شهین مولاوردی  معاون امور زنان و خانواده‌ ریاست جمهوری در همایشی با نام  «در تداوم تدبیر و امید»٬ دولت حسن روحانی را دولتی معرفی کردند که بعد از دوران هشت ساله ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد٬ کشور را در «شرایط نامناسبی» تحویل گرفت.

به‌ گزارش روز پنج‌شنبه ۱۷ فروردین رادیوفردا به نقل از خبرگزاری ‌ایسنا، 

علی یونسی گفته که «طی هشت سال {ریاست جمهوری احمدی‌نژاد}٬ این‌گونه بود که با شعار عوام فریبانه مملکت را به دست گرفتند و فاجعه به بار آمد».

به گفته وی٬ در مقطع یادشده٬ «بالاخره دولت از ریل خارج شد و به جاده خاکی افتاد، اما مردم در سال ۹۲ حمایت کردند و دولت را در مسیر طبیعی خودش قرار دادند و همه آن کاری که صورت گرفته است ریل‌گذاری شده است».

دستیار حسن روحانی افزوده است: «یعنی بی‌اعتدال‌گرایی، افراط‌گرایی، دروغ‌پردازی و شیاد بازی‌ها را مردم تمام کرده‌اند و دولت در مسیر طبیعی و عقلانیت قرار گرفته است که باید حرکت کند».

یونسی٬ دولت مستقر را «بی‌رقیب» توصیف کرده و گفته که «تنها امید رقبا، بزرگ کردن کاستی‌هاست و این بزرگ کردن کمبودها آواری بر سر خود رقیب خواهد شد».

وی هشدار داده که در صورت شکست حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری آینده٬ «فاجعه‌ای تکرار خواهد شد که آیندگان به ما بگویند شما با دست خود آباد کرده و خراب کردید».

یونسی همچنین در اظهاراتی معنادار اضافه کرد که «اگر انتخابات کم سو و کمرنگ و کم‌نشاط شود، استبداد به طور کامل بر جامعه مسلط می‌شود» و «انتخابات برای این است که نگذاریم فضا امنیتی شود».

 

کشورداری با اداره آستان قدس فرق دارد

 

غلامحسین کرباسچی در گفت و گو با روزنامه شرق با عنوان« کشورداری با اداره آستان قدس فرق دارد» بیان داشت:« ببینید کشورداری با اداره مرکزی مثل آستان قدس که مردم با عشق و علاقه براي آنجا کار می‌کنند و نذورات خود را تقدیم آستان می‌کنند، فرق دارد با دولتی که در جایگاهی قرار گرفته که باید به مطالبات پاسخ دهد. یکی از دولت کار می‌خواهد، یکی از دولت بازنشستگی می‌خواهد، یکی به دنبال فضای باز سیاسی است و… یعنی اداره دولت با اداره چنین نهادی خیلی متفاوت است. از همین رو باید مشخص شود که مثلا برنامه رقیب برای حل معضل اقتصاد و اشتغال چیست. اگر دولت مدعی است سالی ٧٠٠ هزار شغل ایجاد کرده، رقیب او تا چه میزان می‌تواند اشتغال ایجاد کند و با چه منابعی می‌تواند این کار را انجام دهد. از سوی دیگر مردم هم مدیریت‌های مختلف را تجربه کرده‌اند. مردم زمانی را تجربه کرده‌اند که درآمد دولت هنگفت بوده است و حاصل نحوه توزیع آن را هم دیده‌اند. بنابراین، خودشان بهترین قضاوت‌کننده و تصمیم‌گیر دراین‌باره هستند. این‌گونه نیست كه مردم نشسته باشند تا هيئت‌رئیسه جمعی… برای آنها تصمیم بگیرند و بگویند فلان فرد نامزد اصلح است یا مقبول است و اینها… . مردم با توجه به تجربه‌هاي اين دوره‌ها برنامه‌هاي افراد و مجموعه‌هاي سياسي را مدنظر دارند.»

 

 

علی مطهری: صدا و سیما در حال حاضر بدون قانون اداره می شود.

 

صدا وسیما بدون هیچ توضیحی ناگهان سخنرانی زنده دکترحسن روحانی را قطع کرد. دکتر علی مطهوری این قبیل حرکات را نمونه ای از آنارشیسم حاکم بر رسانه ملی میداند!

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این که صداوسیما باید براساس قانون اساسی دارای سه قانون مجزا باشد، گفت: صدا و سیما در حال حاضر بدون قانون اداره می شود.

به گزارش ایرنا، علی مطهری که به عنوان نماینده طراحان طرح اداره و نظارت بر سازمان صدا وسیما در جلسه علنی روز یکشنبه سخنرانی می کرد به ضرورت تصویب یک فوریت این طرح تاکید کرد.

 وی با یادآوری اصل 175قانون اساسی اظهارداشت: خط مشی و اداره سازمان صدا و سیما و نظارت بر آن را قانون تعیین می‌کند؛ بنابراین ما درباره صدا وسیما نیاز به سه قانون؛ خط مشی و اصول کلی، قانون اداره صدا و سیما و قانون نظارت بر صدا و سیما داریم.

 وی با بیان این که قانون خط مشی و اصول برنامه‌های سازمان صدا و سیما در اوایل انقلاب تصویب شده و قانون خوبی است، خاطرنشان کرد: این قانون کلیاتی را از نظر پایبند بودن صدا وسیما به اصول کلی اخلاقی بیان کرده، اما قانون اداره سازمان صد ا و سیما در سال 59 یعنی قبل از بازنگری و پس از آن اصلاح نشده است.

 نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: درحال حاضر صدا وسیما بدون قانون اداره می‌شود، در واقع بعد از بازنگری قانون اساسی با مجوزی که رهبر معظم انقلاب به رئیس وقت داده‌اند، اداره می‌شود.

 

همچنین ولی ملکی نماینده مردم مشکین شهر در مجلس به عنوان یک موافق فوریت این طرح اظهارداشت: از سال 68 تا به امروز  تحولاتی که در دنیا در بحث رسانه‌ها به وجود آمده

 اما صدا و سیما که رسانه ملی است تا به حال هیچ اقدامی انجام نداده است، لذا  فوریت این طرح برای الزام اصلاح در اداره و نظارت این سازمان است.

درنهایت نمایندگان با 114 رای موافق، 66 رای مخالف، 5 رای ممتنع از مجموع 229 نماینده حاضر در جلسه با فوریت طرح اداره و نظارت بر صداوسیما مخالفت کردند و این طرح که یک رای کمتر برای تصویب کسب کرد به صورت عادی در کمیسیون فرهنگی بررسی خواهد شد