Preview Mode Links will not work in preview mode

Shabtabnews Radio


Apr 9, 2017

 

خداوند در سال ۱۳۹۶ سایه شوم “نکبت های ارضی، سماوی و اجتماعی را از سر مردمِ ایران کم کند

خداوندا در سال 1396 سایه شوم “نکبت های ارضی – سماوی”(مانند زلزله های نیرومند)، و نکبتهایِ اجتماعی ، مثل مَخافتِ ناشی از حضورِ بازماندگان هارون الرشید خلیفه غاصب عباسی (امثال احمدعَلَم الهدی و ابرام دراکولای ناسید – ابراهیم رئیسی- )  از سر مردمِ به جان آمده بلاد خودمختارِ و غصب شدهء خراسان و سراسر ایران، کم کن.

زمین لرزه ای بسیار نیرومند مشهد مقدس و برخی  نواحی دیگر را در شمال شرق ایران را لرزاند.

مرکز بررسی زمین شناسی آمریکا بزرگی این زمین لرزه را ٦.١ و مرکز آن را ٧٦ کیلومتری جنوبشرق مشهد در عمق ١٠ کیلومتری گزارش کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما اعلام کرد این زمین لرزه حدود ساعت ١٠:٤٠ دقیقه صبح به وقت محلی درحوالی “سفید سنگ استان خراسان رضوی” واقع شدشدت زلزال کلیه ارتباطات تلفنی خراسان را دچار اختلال کرد بنحوی که خطوط ارتباط تلفنی در مشهد و نقاط اطراف مختل و حداقل  چهار روستا در خراسان رضوی در اثر پس لرزه  تخریب شده است.
فروریزی خانه های مقوایی و بی بنیان مردم محروم روستاها به کشته شدن حداقل  دو نفر و زخمی شدن چهار نفر دیگرمنجر شد.پس‌لرزه ها در مشهد، تربت حیدریه، تربت جام، نیشابور، خواف و سنگان مشاهده شدبرخی ساختمان‌های واقع در مرکز زمین لرزه بین ٦٠ تا ١٠٠ درصد تخریب شده است.
.

دلایل واقعی و پشت پرده به فعلیت رساندن طرح تبهکارانه آیت الله هاشمی رفسنجانی قدم به قدم آشکارتر میشود: “ابرام دراکولای ناسید” -ابراهیم رئیسی سفاک جلادغاصب تولیت آستانقدس رضوی در بلاد خودمختار خراساننامزدیش در انتخابات ریاست جمهوری را علنی کرد!


فاز حرکت چراغ خاموش مخالفان ادامه ریاست جمهوری دکترحسن روحانی به پایان رسید و با علنی کردن طرح خود برای بالاکشیدن “ابرام دراکولای ناسید”(ابراهیم رئیسی سفاک جلاد غاصب تولیت آستان قدس رضویفاز حرکت با نور بالا را آغاز کردند.
ابراهیم رئیسی روز پنج‌شنبه، ۱۷ فروردین‌ماه، نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری را رسما اعلام کرد و در نشست «جبهه مردمی نیروهای انقلاب»، جمنا، بالاترین رای را در بین نامزدهای اصولگرا به دست آورد.
در نشست روز پنج‌شنبه گروهک ضد مردمیِ موسوم به  «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» معروف به جمنا از ۲۱۳۳ شرکت‌کننده، ابراهیم رئیسی با ۱۸۱۳، پرویز فتاح با ۱۶۶۱، محمدباقر قالیباف با ۱۵۷۳، علیرضا زاکانی با ۱۵۵۲ و حمیدرضا حاجی بابایی با ۱۵۲۵ رای، به عنوان پنج نامزد اول این گروه انتخاب شدند.
ابرام دراکولای ناسید -ابراهیم رئیسی – در سن هژده سالگی با عباعمامه دست درخون جوانان ایران گشود و به عنوان معاون وقت دادستان در کمیته تصمیم‌گیری اعدام‌های دهه ۶۰ عضویت داشت و دههاهزار نفر از زندانیان بیگناه بی پناه را درسلاخ خانه های سیاهچالهای ایران حلق آویز کرد یا زیر شکنجه کشتحضرت آیت‌الله العظمی حسینعلی منتظری در این مورد در یک فایل صوتی که چند ماه پیش از سوی جناب شیخ الاسلام احمد منتظری، ‌فرزندش، منتشر شد، به نقش او اشاره می‌کند.. “ابرام دراکولای ناسید” -.ابراهیم رئیسیدر پی مردن آیت الله عباس واعظ طبسی از ارادتمندان آیت الله هاشمی رفسنجانی،  در اسفند ۹۴  از سوی رهبری به سمت تولیت آستان قدس رضوی – که یکی از نهادهای مالی بزرگ زیر نظر رهبری استنصب شد.
در همین حال در هفته‌های گذشته توزیع صدها تن آرد در استان خوزستان از سوی این نهاد در رسانه‌ها بازتاب داشته و برخی کاربران شبکه های اجتماعی و همچنین محمود صادقی، نماینده تهران در مجلس، این اقدام را با پخش سیب‌زمینی توسط دولت محمود احمدی نژاد قبل از تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ مقایسه کرده‌اند.
برخی از رسانه‌ها ی وابسته به “اطلاعات و ضداطلاعات و حافظت اطلاعات !!! سپاه – بسیج “از ابراهیم رئیسی به عنوان یکی از گزینه های احتمالی برای رهبری جمهوری اسلامی پس از آیت‌الله خامنه ای نام برده‌اند.
 
 


انتقاد تند محمود احمدی نژاد از صادق سارق لاریجانیمحمود احمدی‌نژاد در یک کنفرانس خبری با انتقاد از طرح اتهاماتی علیه دولتش در سال‌های پس از ریاست جمهوری گفت “ادعاهایی در مورد دولت قبل مطرح کردند ما هم پاسخ ندادیم چون برخورد را قبول نداریمبه متهم می‌گویند ثابت کن خلافی صورت نگرفته استهمیشه طرفی که شارلاتان است حاکم می‌شود”.
او گفت “رئیس قوه قضائیه اعلام کرد من با دولت قبل مشکل داشتم خب سندی دارید رو کنید”.
رئیس جمهور پیشین ایران گفت که “نحوه رسیدگی قضایی درست نیست، افراد علنی متهم می‌شوند اما غیرعلنی محاکمه می‌شوندما هم بلدیم ولی اعتقاد نداریم که این گونه رفتار کنیم عده‌ای تهمت می زنند ۱۲ هزار میلیارد بردند خب بیایید اثبات کنید اگر سند دارید، چقدر اتهام زدند، تمامی اتهامات تاریخ را به ما زدند آیا اثبات شد؟”
 
در زمان کنفرانس خبری آقای احمدی نژاد، حمید بقایی داوطلب نامزد این طیف در انتخابات ریاست جمهوری همزمان با او وارد سالن شد و کنار رئیس جمهور پیشین نشست