Preview Mode Links will not work in preview mode

Shabtabnews Radio


May 19, 2017


برگزاری انتخابات آزاد برای کشورهای منطقه یک رویاست
رهبر نظام امروز در بخشی از سخنان خود اظهار کردند: برگزاری انتخاباتی آزاد و رقابتی و رأی مردم به‌منظور انتخاب رئیس جمهور، برای ملتهای منطقه ما که دولتهای آنها تحت حمایت و سیطره امریکا هستند، یک رؤیا است.

 

محمد حسین کروبی در گفتگو با ندای ایرانیان
آقای روحانی آنچه در باره حصراتفاق افتاده وبه ثمر نرسیده است با صداقت با مردم مطرح کرد و امیدوار هستیم ایشان در رابطه با موضوع حصر جدی تر عمل کند وبا گفتگو با هسته قدرت این مشکل را حل بفرمایند.البته این را هم میدانیم که هجمه ای که به دولت ایشان وارد میشود قابل مقایسه با دولت اصلاحات نيست

اگر آقای روحانی رای بهتری بیاورند قطعا مسایل داخلی را بهتر حل خواهد کرد چرا که به گفته خودشان ریيس جمهور 51 درصدی نمی تواند همه مشکلات را حل کند اما ریيس جمهور بالای 51 درصدی مطالبات را راحت تر پیگیری میکند
به اعتقاد پدرم این انتخابات رقابت بین چند شخص نیست رقابت بین دو تفکر میباشد که یک تفکر اعتقادی به رای مردم ندارد و تفکر دیگر که آقای روحانی مظهر آن میباشد حفظ جمهوریت نظام است


روحانی:قطار اردبیل در دولت آتی راه اندازی می‌شود
نامزد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری تصریح کرد: همچنان که در پنج استان خط ریلی اجرا شد، در دولت آینده نیز در استان اردبیل قطار راه‌اندازی شده و منطقه آزاد تجاری ایجاد می‌شود.
حجت الاسلام حسن روحانی صبح چهارشنبه در جمع مردم اردبیل تصریح کرد: امروز روز تصمیم
ملت ایران در برابر کسانی هستند که می خواهند کشور را به سال ۹۱ بازگردانند.

 

روحانی: در هر شهر رهبر نمی‌خواهیم
روحانی امروز عصر در جمع هوادارانش در مشهد گفت: شما با مردم و جوان‌ها مشکل داشتید. چرا با فردوسی مشکل دارید؟ چرا اشعار فردوسی را پاک کردید؟ شما به مردم گفتید اگر هنر می‌خواهید از مشهد بروید بیرون. حال می خواهید ایران را بگیرید به مردم بگویید از ایران بروید بیرون؟ فکر می‌کنند که اختیار استان در اختیار آنهاست. اختیار کشور در اختیار ملت ایران است. همه مسئولان باید نوکر ملت ایران باشند. ما یک رهبر داریم. یک دولت داریم. یک قانون اساسی داریم. در هر شهر رهبر نمی‌خواهیم. شما همه منابع کشور را گرفتید. برای حاشیه‌نشین‌ها چه کردید؟


یک رای یک آینده
فردا باز هم روز انتخاب و مشارکت در دو انتخابات بسیار مهم در کشور است و به‌طورحتم، حتی یک رأی شهروندان در ساختن آینده ایران، مؤثر و مفید خواهد بود. به دلایل بسیاری، رأی فردا بیش از زمان‌های دیگر، در آینده دور و نزدیک ما، خود را نشان خواهد داد. میراث گران‌بهای امام(ره) برای فرهنگ ملت تا سالیان‌سال، صندوق رأی و انتخابات است. امن‌ترین و آزادترین راه برای اینکه انسان نظر خود را اعلام کند، نوشتن نام نامزد موردعلاقه روی برگه‌های رأی است. دوران اصلاحات به‌عنوان یک دوران طلایی در ایران و در سطح بین‌الملل، مرهون حضور شاداب و مأیوس‌نشدن مردم در سال ٧٦ بود. مردم از اینکه حمایت‌ها و پشتیبانی‌های مختلف از یک نامزد خاص صورت گرفت، دل‌آشوب نشدند و آرام و مطمئن، حماسه ساختند.


نامه رسمی انصراف قالیباف به وزارت کشور ارسال شد

رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف از ارسال نامه رسمی انصراف این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری به وزارت کشور خبر داد.
محمد دهقان رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف در گفت وگو با فارس گفت: پس از اعلام حمایت آقای قالیباف از حجت الاسلام رئیسی، نامه رسمی انصراف این داوطلب انتخابات ریاست جمهوری امروز (چهارشنبه) به وزارت کشور ارسال شد.


هاشمی طبا:برای حفظ ایران به روحانی رای دهید
یک کاندیدای ریاست جمهوری گفت:براي حفظ ایران ، كرامت و آينده و امنيت كشور به آقاي دكتر حسن روحاني راي دهید.


اعلام حمایت جبهه ملی ایران از حسن روحانی

جبهه ملی ایران در بیانیه‌ای از حجت‌الاسلام حسن روحانی در انتخابات حمایت کرد
در بیانیه‌‌ای که به امضای عباس امیرانتظام، داوود هرمیداس باوند، علی رشیدی و حسین شاه‌حسینی رسیده، از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو حمایت کردند.

 

با نظر وزیر کشور درباره اعلام نتایج انتخابات مخالفیم


سخنگوی شورای نگهبان با تأکید بر اینکه انتخابات در ایران مردمی برگزار می شود و بنابراین، ما هیچ نیازی به نظارت خارجی بر انتخاباتمان نداریم، گفت: نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری می توانند با حضور در شورای نگهبان در جریان کار شورا قرار بگیرند.


انصاری: رییس صداوسیما جلوی بی‌عدالتی‌ها را بگیرد

معاون حقوقی رئیس جمهور تاکید کرد: کمترین بی‌عدالتی و تخلف در رسانه ملی تاثیر بسیار وسیع و گسترده‌ای در انتخابات خواهد داشت


محمدرضا عارف: لیست امید بدون پسوند و پیشوند است
محمدرضا عارف با ارائه توضیحاتی درباره لیست امید و لیست‌های جعلی شورای شهر تهران گفت: لازم می‌دانم از اعتماد مردم به لیست امید در اسفند 94 تشکر کنم، مردم تهران سنگ تمام گذاشتند.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه لیستهای جعلی یا مشابهی در روزهای اخیر منتشر شده لازم می‌دانم توضیحاتی را در مورد لیست امید بیان کنم. لیست امید که با اسم امید و بدون پیشوند و پسوند منتشر شده لیستی است که مورد تایید شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان بوده و جناب آقای خاتمی نیز این لیست را تایید کردند.

 

وزیر کشور: نتایج انتخابات ریاست جمهوری تدریجی اعلام نمی‌شود

وزیر کشور در مورد زمان اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری گفت: من تاریخ دقیقی اعلام نمی‌کنم اما در کوتاه‌ترین زمان و با رعایت صحت و دقت، نتیجه انتخابات را اعلام می‌کنیم.