Preview Mode Links will not work in preview mode

Shabtabnews Radio


May 14, 2017


انتقاد یک روحانی از نام ستاد رئیسی
شنیده شد که یک نماینده روحانی در مجلس دهم معتقد است که شبیه‌سازی آقای رئیسی با حضرت ابراهیم کار نامعقولی است و نتیجه هم نمی‌دهد. نامه نیوز نوشت؛ حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری درباره نام ستاد مردمی حجت‌الاسلام رئیسی که «سلام بر ابراهیم(ع)» است، گفت: این شبیه‌سازی‌ها و تندروی‌ها عاقبت خوبی ندارد. ما تجربه این کار را داریم. آقای احمدی‌نژاد را رجایی کرده بودند. خدری اظهار کرد: آقای رئیسی بسیار انسان محترمی است ولی شاید خود او هم راضی نباشد که به پیامبری تشبیه شود. یک سری حرکات نامعقول است و فکر می‌کنم آینده خوبی ندارد.


ادعای محمد یزدی
دوباره محمدیزدی دروغ گفت و ادعا کرد جامعه مدرسان حوزه علمیه از آخوند ابرام دراکولای ناسید جلاد سفاک حمایت کرده اند. آخوند فرتوت محمدیزدی آبروی خودش  را دوباره بر خاک ریخت!
ادعای آخوند محمد یزدی نایب رئیس کذایی مجلس خبرگان مرود تکذیب و تمسخر اعضای جامعه روحانیت از قبیل آیات عظام آملی، امینی، لاهیجی و مسعودی خمینی حمایتشان از رئیسی را تکذیب کردند.
ایران این خبر را منتشر کرد.

 


از فساد 8 هزار میلیاردی صندوق فرهنگیان تا اشتغال وزیر به واردات پوشاک!


در حالی که معلمان منتظر شنیدن خبر خوش وعده داده شده هستند اخبار وزارتخانه آموزش و پرورش، حول اختلاس صندوق، واردات دختر وزیر و سند 2030 می‌چرخد.
به گزارش جوان اردیبهشت هم از نیمه گذر کرد و نه خبر نهایی از گزارش تحقیق و تفحص در ماجرای صندوق ذخیره فرهنگیان شنیدیم و نه بالاخره معلوم شد، معوقات فرهنگیانی که قول آن را برای هفته معلم داده بودند، پرداخت شد یا نشد! در عوض خبر کشف محموله پوشاک خارجی در ویلای شخصی وزیر و قاچاق خانوادگی بیش از شعارهایی که دانش‌آشتیانی در زمان رأی اعتماد مجلس بیان کرده بود، به گوش رسید

 

 


توصیه نایب رئیس مجلس به نامزدها
نایب رئیس مجلس با بیان اینکه منبعی برای افزایش یارانه نقدی وجود ندارد، تأکید کرد: کاندیداها باید شفاف‌سازی کنند که از چه محلی منبع افزایش یارانه‌ها را تأمین می‌کنند. پزشکیان به خانه ملت گفت: عده‌ای در دولت گذشته از کنار افزایش یارانه‌ها گذشتند و به دولت فعلی برای قطع یارانه فشار آوردند و هم اکنون مدافع افزایش 3 برابری یارانه‌ها شده‌اند. وی ادامه داد: تنها با فروختن مملکت و سرمایه‌های نسل آینده و به جای گذاشتن شهر سوخته و خرابه برای آیندگان می‌توان یارانه‌ها را افزایش داد.

 

 


لیلاز: از سید اولاد پیغمبر انتظار نمیرفت!
سعید لیلاز گفت: کتابچه ای توسط ستاد ابراهیم رئیسی در مورد وضعیت اقتصادی کشور و عملکرد ۴ ساله دولت روحانی منتشر شده است که سراسر دروغ و سیاه نمایی است! سعید لیلاز در جدیدترین اظهارنظرش تصریح کرد: از سید اولاد پیغمبر این انتظار نمیرفت! ایشان که خود را منتسب به امام رضا میداند واقعا برایشان متاسفم! وای به حال ما که برای رای چه بی اخلاقی هایی که نمیکنیم! 

 

 

 


.نخستین گزارش اطلاعات ملی دولت ترامپ درباره ایران
«دن کوتس»، مدیر اطلاعات ملی امریکا، نخستین گزارش جامعه اطلاعاتی این کشور را درباره تهدیدهای پیش روی این کشور در دوره دونالد ترامپ منتشر کرد که بخش مهمی از آن به ایران اختصاص یافته است. به گزارش ایسنا، او در این گزارش مدعی شد که ایران همچنان از فضای سایبری برای جاسوسی، تبلیغات، حمله یا پشتیبانی از اولویت‌های امنیتی و نیز انجام حمله‌های سایبری علیه امریکا استفاده می‌کند. 

 

 

 


انتخاب نماینده با یک وعده کباب وآش!
شنیده شد که نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه مردم نباید با یک وعده کباب و آش نماینده خود را انتخاب کنند، گفت: نباید سرنوشت شهر خود را با یک وعده‌ غذا عوض کنیم و اگر این‌چنین اتفاقی رخ داد مقصر خودمان هستیم زیرا نظام جمهوری اسلامی بر اساس مردمسالاری است و اگر از این نعمت بهره نگیریم خودمان مقصر هستیم پس مردم با انتخاب خود آینده‌شان را رقم می‌زنند و در انتخاب خود نهایت دقت را به کار ببندیم.

 

 


ادعای دیوارکشی بین زنان و مردان توهین به مردم است
معصومه آباد، عضو شورای شهر تهران گفت: طرح این جمله که عده‌ای اگر رای بیاورند، اقدام به دیوار کشی بین زنان و مردان می‌کنند، این ادبیات جملاتی زشت و توهین به مردم است.
 

 

 

ایران
بلومبرگ: روسیه در پی راضی کردن امریکا در مورد نقش ایران در سوریه است
تارنمای تحلیلی- خبری بلومبرگ به نقل از معاون وزارت امور خارجه روسیه نوشت: مسکو به دنبال متقاعد کردن امریکا درخصوص نقش ایران در سوریه است. به گزارش ایرنا، این گزارش به نقل از «میخائیل بوگدانف» آورده است: امریکا و ایران باید برای کمک به تأمین امنیت مناطق کاهش تنش در سوریه از خود مصالحه و انعطاف نشان دهند. براساس ادعای این گزارش، روسیه به دنبال وساطت میان امریکا و ایران مبتنی بر واقع‌گرایی در زمینه مشکلات موجود است.