Preview Mode Links will not work in preview mode

Shabtabnews Radio


May 12, 2017

 

آن‌قدر با فساد مبارزه کردند که پینه بست!
حسن روحانی و اسحاق جهانگیری در حالی از مقابله با رانت‌خواران و مفسدان مالی در مناظرات سخن گفتند که فردی مانند کرباسچی در ستاد انتخاباتی این دو سخنرانی و از آنان حمایت می‌کند.
حمایت کرباسچی از کاندیداهای دولت یازدهم در حالی است که جهانگیری نیز در مناظره اول تلویزیونی درباره مقابله با فساد مالی و سیستماتیک بیان داشت: «متاسفانه احساس عدم عدالت در کشور بالا رفته است.»
وی افزود: «اینکه فردی موفق می‌شود بیش از 3/8 میلیارد دلار از اموال ملت ایران را به جیب بزند، هر کس این خبر را می‌شنود متوجه می‌شود که جامعه به سمت بی‌عدالتی رفته یعنی عده‌ای با فساد و زد و بند به ثروت‌های بادآورده رسیده‌اند و متاسفانه عده‌ای به حداقل‌های زندگی نیاز دارند.

 

ظهر چهارشنبه مزدوران محمدباقر خالیباف با همدستی بسیجیهای حامی ابرام دراکولای ناسید به ستاد دکترحسن روحانی در اختیاریه حمله کردند.

به گزارش روزنامه اعتماد، این افراد با شکستن شیشه‌های ساختمان ستاد، بنرهای نصب شده را نیز پاره کرده‌اند. همچنین چند روز پیش ستاد همین نامزد در تجریش نیز مورد حمله افرادی قرار گرفته که حمله‌کنندگان از گاز فلفل استفاده کرده‌اند. حمله‌کنندگان پس از این اقدام در بی اعتنایی کامل نیروهای انتظامی با خیال راحت محل را ترک کردند و رفتند، و مسئولان ستاد به دنبال شکایت از این افراد هستند.پیش‌بینی بلومبرگ از شکست روحانی /او به طبقات پایین رسیدگی نکرد
خبرگزاری بلومبرگ با اظهار نگرانی نسبت به سرنوشت روحانی در انتخابات نوشت ناامیدی مردم از نتیجه برجام می‌تواند منجر به شکست روحانی شود.
این خبرگزاری در گزارشی می‌نویسد: روحانی اگر نتواند دستاورد ملموس توافق هسته‌ای در رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال را نشان دهد، با شکست روبرو خواهد شد.

 

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو حضور پیدا کرد.

به گزارش «انتخاب»؛

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو چنین گفت

کشور ما در شرایطی قرار دارد که نیازمند مدیریت قوی است.

برخی درباره مسئله اشتغال فکر می کنند با دادن پول به افراد حل و فصل می شود یا با اعلام اینکه چقدر شغل درست می کنیم می شود شغل درست کرد.

مردم باید اعتماد داشته باشند نسبت به آینده کشور و باید در جامعه احساس آرامش و امنیت کنند.

درگذشته پمپاژ پول در جامعه تجربه خودش را نشان داده است.

از سال 86 تا 91 کشور ما در یک دوره طولانی بدون اشتغال خالص بوده است.

من از همه کاندیداها میخواهم برنامه خود را ارائه کنند تا مردم بتوانند تصمیم بگیرند

.
دولتمردان محترم! نظر قربانی آویزان کنید تا شما را چشم نزنند
اقتصاد مقاومتی یعنی اینکه وزیر آموزش و پرورش مملکت به واردات- قاچاق یا غیرقاچاق- کالای خارجی مشغول شود؟
داریوش سجادی همکار سابق نشریات اصلاح‌طلب نوشت: عطف به انتشار خبر کشف محموله کالای قاچاق در منزل یک وزیر دولت تدبیر و امید و تعلق آن کالاها به صبیه محترمه آن وزیر، مشاهده شد وزیر دادگستری به میدان آمده و ضمن اثبات قاچاق نبودن کالاهای مزبور از کسی که چنین اتهامی را متوجه دولت تدبیر و امید کرده خواسته از مردم و هیئت دولت عذرخواهی کند